Darłówek 2018 - warsztaty logopedyczno-integracyjne!


8/9

2018

Darłówek 2018 – warsztaty logopedyczno-integracyjne!

W tym jak i ubiegłym roku na warsztaty logopedyczno-integracyjne wybraliśmy się nad morze do miejscowości Darłówek. Dwutygodniowy pobyt wypełniony był dużą ilością różnej maści atrakcji! Ze względu na świetną pogodę dzieci i młodzież najchętniej spędzały czas na plażowaniu i kąpieli w Bałtyku, ale to nie wszytko, ponieważ udało się zorganizować kilka wyjazdów. Odwiedziliśmy Leonardię, czyli średniowieczne miasto gier, Dolinę Charrlotty – gdzie zwiedzaliśmy zoo oraz fokarium, Zieleniewo, w którym zobaczyliśmy jak wygląda wioska indiańska, a także Sianowo, w którym uczestniczyliśmy w grze terenowej w Wiosce Hobbitów! Dzieci miały okazję wziąć udział w warsztatach fotograficznych!

W międzyczasie dzieci brały udział w zajęciach logopedycznych, wychodziły wspólnie z opiekunami na miasto, jak również bawiły się i uprawiały sport na terenie ośrodka!

Szczególne podziękowania należą się całej kadrze opiekunów i wolontariuszy z Panią Kierownik na czele, jak również naszym wspaniałym Paniom logopedkom!

Dzieciom i młodzieży dziękujemy za ich energię, uśmiech i dobrze spędzony wspólny czas!

Do zobaczenia za rok!