Pomóż nam


Jak pomóc?

Bez pomocy, wielu małych pacjentów z wrodzonymi wadami twarzoczaszki i zaburzeniami rozwojowymi czeka w przyszłości los dzieci gorszego boga. Pragniemy dać szansę na normalne życie jak największej liczbie naszych podopiecznych – dla których problem medyczny często łączy się z wykluczeniem z grona rówieśników i izolacją społeczną w dorosłym życiu.

 

Pomagamy dzięki ludziom dobrej woli – mamy nadzieję, że i Ty do nich dołączysz. Możesz pomóc konkretnemu dziecku – poznaj historie naszych dzieci, albo wesprzeć projekty związane z edukacją, integracją środowiska i nawiązywaniem szerokiej współpracy na rzecz maluchów dotkniętych przez los. Prowadzimy szkolenia dla specjalistów, warsztaty integracyjno-logopedyczne dla dzieci, wydajemy publikacje.

Przekaż 1 % podatku

Ty nic nie tracisz, a my otrzymujemy wsparcie pozwalające skutecznie pomagać dzieciom. Wystarczy wypełnić formularz rocznego rozliczenia podatku dochodowego.

W odpowiednim miejscu wpisz:

  • numer KRS: 0000248920
  • kwotę stanowiącą 1% należnego fiskusowi podatku.

Aby przeznaczyć wsparcie na konkretny cel, wypełnij rubrykę Cel szczegółowy, podając np.

  • Imię i Nazwisko dziecka.

Na zdjęciu obok znajdziesz przykład wypełnionego formularza.

Wniosek przekaż 1% podatku

Od 2007 roku fundacja Rozszczepowe Marzenia ma status organizacji pożytku publicznego, Znajdziesz nas w wykazach:

Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
ngo.pl

Wpłać darowiznę

Wesprzyj nas przelewem bankowym lub używając systemu płatności elektronicznych. Kwotę przekazanej nam darowizny możesz odliczyć do wysokości 6% dochodu (łączny limit darowizn na cele społeczne).  Darowizny nie możesz odliczyć, jeśli jesteś opodatkowany liniowo (19%).

Więcej informacji znajdziesz na stronie Ministerstwa Finansów.

Dane do przelewu tradycyjnego:

Fundacja Rozszczepowe Marzenia
ul. Fosa 31
02-768 Warszawa

Nr rachunku:
57 1020 1097 0000 7302 0117 8920

Możesz też wesprzeć nas wykonując przelew internetowy:

Wpłata darowizny na konto Fundacji
zostanie przeznaczona na realizację celów
statutowych – pomoc dzieciom z
rozszczepem wargi i podniebienia

10zł50zł100zł


Zostań partnerem

Chętnie nawiążemy współpracę z firmami, organizacjami i osobami fizycznymi, którym leży na sercu dobro dzieci z wadami wrodzonymi i zaburzeniami rozwojowymi. Zapraszamy m.in. sponsorów, placówki medyczne, oświatowe, opiekuńcze, organizacje pozarządowe o podobnym profilu działania, wydawnictwa, specjalistów. Sposób i szczegóły współpracy ustalimy indywidualnie. W tym celu prosimy o kontakt z zarządem Fundacji.

Inne formy pomocy

Chcesz nas wesprzeć rzeczowo, organizacyjnie, logistycznie, a może pragniesz pomagać jako wolontariusz? Jeżeli masz pomysł, w jaki sposób pomóc w naszej działalności, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Zapraszamy do kontaktu z biurem Fundacji.